Contact us
Gwarantujemy sukces każdego projektu!
Zapewniamy kompleksowe wsparcie firmom w celu uzyskania ich rynkowej przewagi nad konkurencją
Doświadczenie, profesjonalizm, pasja...
Ponad 10 lat doświadczenia w branży IT i Marketingu
99% zadowolonych klientów
Stawiamy na jakość i maksymalną skuteczność rozwiązań

MARKETING I REKLAMA


Kompleksowe wsparcie marketingowe

Reklama w internecie z roku na rok staje się co raz większą gałęzią gospodarki. Dynamika rozwoju tego medium już dawno wyprzedziła telewizję, radio czy prasę. Amerykańskie Biuro Reklamy Interaktywnej (IAB), które przygotowało raport wspólnie z firmą konsultingową Pricewaterhouse Coopers przewiduje, że za kilka lat internet stanie się na całym świecie głównym medium reklamy.
Z danych IAB Europe i PwC wynika, że od ponad 10 lat, systematycznie wzrastają wydatki na reklamę w internecie.
W porównaniu do mediów tradycyjnych reklamę w internecie wyróżnia niska cena oraz zdecydowana przewaga w skuteczności. Internet dostarcza wiele możliwości, dzięki nowym technologiom e-reklamę możemy precyzyjnie skierować do konkretnych odbiorców.
Jeżeli Twoją grupą docelową są dobrze zarabiający mężczyźni w wieku 22-35 lat, interesujący się zegarkami a na dodatek mieszkający w okolicach Warszawy to Twoja reklama trafi dokładnie do takich osób.
Precyzyjne targetowanie reklam to kolejna zaleta nowoczesnej formy promocji jaką umożliwia nam internet. Specjalizujemy się w wielu rodzajach e-reklamy. Wiemy jakimi narzędziami posługiwać się aby reklama w internecie szybko Ci się zwróciła.

Zanim przejdziemy do realizacji zaplanowej kampanii promocyjnej, przeprowadzimy audyt Twojego serwisu aby dowiedzieć się jak Twoja strona jest odbierana w internecie, sprawdzimy do ilu dociera odbiorców, pod jakimi frazami można ją znaleźć w wyszukiwarkach oraz jak się ma w stosunku do konkurencji. Następnie przygotujemy indywidualny plan, przedstawimy kilka najlepszych możliwości a następnie przejdziemy do realizacji, podczas której będziesz otrzymywać od nas cotygodniowy raport ze skuteczności naszych działań.


Opinie klientów

Reklama

Agencja interaktywna Exee od ponad 5 lat jest naszym sprawdzonym i godnym zaufania partnerem w biznesie. Świadczą o tym dziesiątki projektów, które zostały wdrożone z sukcesem i zawsze na czas. Potrafią idealnie połączyć nowe technologie z biznesem co w naszym przypadku bezpośrednio przyczyniło się do obniżenia kosztów pracy, zyskania wielu nowych klientów i przewagi nad konkurencją.
Tomasz Szamin, Catrina LTD.

Strony internetowe

Strona internetowa została wykonana rzetelnie, a współpraca przebiegła bezproblemowo. Dodatkowo strona została zoptymalizowana pod pozycjonowanie, oraz jest zgodna z wszystkimi standardami. Stosunek jakości do ceny jest bardzo wysoki w związku z powyższym z czystym sumieniem polecam firmę Exee jako kompetentnego wykonawcę serwisów internetowych.
Łukasz Fojtar, Logicolor

Reklama i marketing

Kreatywność, zaangażowanie i odpowiedzialność były zawsze gwarancją rzetelnie wykonanej pracy. Dzięki wykazywanej sumienności oraz dotrzymywaniu terminów firma Exee z powodzeniem realizowała powierzone jej zadania. Duża samodzielność w realizacji projektów czynią firmę Exee idealnym partnerem, głęboko zaangażowanym w działalność naszej firmy.
Damian Pilok, CompLife

Strony WWW

Przy każdym zleceniu firma EXEE służy fachowym doradztwem i kompleksowymi usługami w zakresie promowania naszej marki. Najlepszym dowodem na to jest grono naszych zadowolonych klientów.
Marcin Leśner, DMR
Zapytaj o ofertę
Usługi informatyczne i marketingowe realizujemy dla klientów z całej Polski i zagranicy.
W szczególności: Opole, Kluczbork, Wrocław, Gliwice, Katowice, Częstochowa, Poznań, Bydgoszcz, Warszawa, Kalisz, Łódź, Poznań. Zapraszamy do współpracy!