Contact us
Gwarantujemy sukces każdego projektu!
Zapewniamy kompleksowe wsparcie firmom w celu uzyskania ich rynkowej przewagi nad konkurencją
Doświadczenie, profesjonalizm, pasja...
Ponad 10 lat doświadczenia w branży IT i Marketingu
99% zadowolonych klientów
Stawiamy na jakość i maksymalną skuteczność rozwiązań

POZYCJONOWANIE STRON WWW


Z nami będziesz na pierwszym miejscu!

Pozycjonowanie stron w internecie (z ang. Search Engine Optimization, SEO) jest jedną z najtańszych i najskuteczniejszych metod reklamy. Jest to proces polegający na optymalizacji całego serwisu internetowego jak i jego treści pod kątem wyszukiwarek internetowych.
Jak podaje Megapanel PBI/Gemius w Polsce internauci zadają codziennie ponad 46 milionów zapytań w wyszukiwarkach. Tylko 20% z nich zagląda na drugą stronę wyników wyszukiwania.
Skuteczne pozycjonowanie to pozycjonowanie takie, które prowadzi do wyświetlania się strony internetowej na pierwszych pozycjach w wynikach wyszukiwania co skutkuje znacznie większą liczbą odwiedzin serwisu.
Według danych z firmy Iprospect ponad 36% osób korzystających z internetu uważa, że firmy, których strony internetowe wyświetlają się w pierwszych wynikach wyszukiwania to liderzy w branży.
Ogromną zaletą pozycjonowania jest trafianie bezpośrednio do potencjalnych klientów - osób które wpisały w wyszukiwarkę poszukiwany produkt lub usługę. Należy przy tym pamiętać, że pozycjonowanie to proces czasochłonny, uzależniony od konkurencyjności w danej branży oraz, na którego sukces składa się wiele elementów. Nasza oferta jest w tym zakresie kompleksowa. Do każdego serwisu podchodzimy indywidualnie, określając jego możliwości i potrzeby w celu uzyskania najlepszych wyników.


Opinie klientów

Reklama

Agencja interaktywna Exee od ponad 5 lat jest naszym sprawdzonym i godnym zaufania partnerem w biznesie. Świadczą o tym dziesiątki projektów, które zostały wdrożone z sukcesem i zawsze na czas. Potrafią idealnie połączyć nowe technologie z biznesem co w naszym przypadku bezpośrednio przyczyniło się do obniżenia kosztów pracy, zyskania wielu nowych klientów i przewagi nad konkurencją.
Tomasz Szamin, Catrina LTD.

Strony internetowe

Strona internetowa została wykonana rzetelnie, a współpraca przebiegła bezproblemowo. Dodatkowo strona została zoptymalizowana pod pozycjonowanie, oraz jest zgodna z wszystkimi standardami. Stosunek jakości do ceny jest bardzo wysoki w związku z powyższym z czystym sumieniem polecam firmę Exee jako kompetentnego wykonawcę serwisów internetowych.
Łukasz Fojtar, Logicolor

Reklama i marketing

Kreatywność, zaangażowanie i odpowiedzialność były zawsze gwarancją rzetelnie wykonanej pracy. Dzięki wykazywanej sumienności oraz dotrzymywaniu terminów firma Exee z powodzeniem realizowała powierzone jej zadania. Duża samodzielność w realizacji projektów czynią firmę Exee idealnym partnerem, głęboko zaangażowanym w działalność naszej firmy.
Damian Pilok, CompLife

Strony WWW

Przy każdym zleceniu firma EXEE służy fachowym doradztwem i kompleksowymi usługami w zakresie promowania naszej marki. Najlepszym dowodem na to jest grono naszych zadowolonych klientów.
Marcin Leśner, DMR
Zapytaj o ofertę
Usługi informatyczne i marketingowe realizujemy dla klientów z całej Polski i zagranicy.
W szczególności: Opole, Kluczbork, Wrocław, Gliwice, Katowice, Częstochowa, Poznań, Bydgoszcz, Warszawa, Kalisz, Łódź, Poznań. Zapraszamy do współpracy!