Contact us
Gwarantujemy sukces każdego projektu!
Zapewniamy kompleksowe wsparcie firmom w celu uzyskania ich rynkowej przewagi nad konkurencją
Doświadczenie, profesjonalizm, pasja...
Ponad 10 lat doświadczenia w branży IT i Marketingu
99% zadowolonych klientów
Stawiamy na jakość i maksymalną skuteczność rozwiązań

REKLAMA GOOGLE ADWORDS


Linki sponsorowane to gwarancja pewności!

Reklama w wyszukiwarkach (z ang. Search Engine Marketing, SEM) jest obecnie najpopularniejszą formą promocji w internecie. Pod pojęciem "reklama w wyszukiwarkach" rozumiemy boksy reklamowe oraz linki sponsorowane, pojawiające się w wyszukiwarkach takich jak np. google, yahoo czy onet. Podobnie jak w przypadku pozycjonowania skuteczność tej formy promocji jest bardzo wysoka ponieważ reklama trafia bezpośrednio do Twoich potencjalnym klientów - osób, które poszukują w internecie danego produktu lub usługi.

Pełna kontrola kosztów oraz samego przebiegu kampanii w czasie rzeczywistym jest tym co wyróżnia reklamę w wyszukiwarkach od innych form promocji. Inaczej mówiąc możemy na bieżąco śledzić wyniki przeprowadzonych działań a co za tym idzie możemy zwiększać skuteczność poprzez reagowanie na konkretne zachowania użytkowników.

Dostępne są dwie formy rozliczeń. My doradzimy Tobie jak wybrać opcję najkorzystniejszą dla Ciebie:

- CPC (z ang. Cost Per Click) - "Płacę za użytkownika, który kliknął w reklamę"
- CPM (z ang. Cost Per Thousand) - "Płacę za każde 1 000 wyświetleń mojej reklamy"


Opinie klientów

Reklama

Agencja interaktywna Exee od ponad 5 lat jest naszym sprawdzonym i godnym zaufania partnerem w biznesie. Świadczą o tym dziesiątki projektów, które zostały wdrożone z sukcesem i zawsze na czas. Potrafią idealnie połączyć nowe technologie z biznesem co w naszym przypadku bezpośrednio przyczyniło się do obniżenia kosztów pracy, zyskania wielu nowych klientów i przewagi nad konkurencją.
Tomasz Szamin, Catrina LTD.

Strony internetowe

Strona internetowa została wykonana rzetelnie, a współpraca przebiegła bezproblemowo. Dodatkowo strona została zoptymalizowana pod pozycjonowanie, oraz jest zgodna z wszystkimi standardami. Stosunek jakości do ceny jest bardzo wysoki w związku z powyższym z czystym sumieniem polecam firmę Exee jako kompetentnego wykonawcę serwisów internetowych.
Łukasz Fojtar, Logicolor

Reklama i marketing

Kreatywność, zaangażowanie i odpowiedzialność były zawsze gwarancją rzetelnie wykonanej pracy. Dzięki wykazywanej sumienności oraz dotrzymywaniu terminów firma Exee z powodzeniem realizowała powierzone jej zadania. Duża samodzielność w realizacji projektów czynią firmę Exee idealnym partnerem, głęboko zaangażowanym w działalność naszej firmy.
Damian Pilok, CompLife

Strony WWW

Przy każdym zleceniu firma EXEE służy fachowym doradztwem i kompleksowymi usługami w zakresie promowania naszej marki. Najlepszym dowodem na to jest grono naszych zadowolonych klientów.
Marcin Leśner, DMR
Zapytaj o ofertę
Usługi informatyczne i marketingowe realizujemy dla klientów z całej Polski i zagranicy.
W szczególności: Opole, Kluczbork, Wrocław, Gliwice, Katowice, Częstochowa, Poznań, Bydgoszcz, Warszawa, Kalisz, Łódź, Poznań. Zapraszamy do współpracy!