Contact us
Gwarantujemy sukces każdego projektu!
Zapewniamy kompleksowe wsparcie firmom w celu uzyskania ich rynkowej przewagi nad konkurencją
Doświadczenie, profesjonalizm, pasja...
Ponad 10 lat doświadczenia w branży IT i Marketingu
99% zadowolonych klientów
Stawiamy na jakość i maksymalną skuteczność rozwiązań

AGENCJA INTERAKTYWNA EXEE


IT i Marketing na najwyższym poziomie

Agencja interaktywna eXee to ludzie z doświadczeniem nabytym w pracy dla międzynarodowych gigantów. Wybrani najlepsi z najlepszych, tworzymy młodą, dynamicznie rozwijającą się firmę. Odpowiedni podział kompetencji jest gwarancją, że każdą część powierzonego nam zadania wykonują specjaliści w danej dziedzinie. Obsługujemy klientów z całego świata. Działamy głównie na rynku nowych mediów i IT. Zafascynowani możliwościami jakie daje dobrze wypracowana marka, za swoją domenę przyjęliśmy świadczenie usług jedynie najwyższej jakości.

Wyróżnia nas ogromna pasja do tego co robimy i niesamowity profesjonalizm. Staramy się dawać z siebie więcej niż się od nas wymaga. Ucinamy koszty pracując zdalnie, dzięki czemu oferujemy lepsze usługi w niższej cenie. Szanujemy Twój czas, dlatego jeżeli sobie życzysz nie musisz przyjeżdzać do nas na konsultacje, my odwiedzimy Ciebie.


Opinie klientów

Reklama

Agencja interaktywna Exee od ponad 5 lat jest naszym sprawdzonym i godnym zaufania partnerem w biznesie. Świadczą o tym dziesiątki projektów, które zostały wdrożone z sukcesem i zawsze na czas. Potrafią idealnie połączyć nowe technologie z biznesem co w naszym przypadku bezpośrednio przyczyniło się do obniżenia kosztów pracy, zyskania wielu nowych klientów i przewagi nad konkurencją.
Tomasz Szamin, Catrina LTD.

Strony internetowe

Strona internetowa została wykonana rzetelnie, a współpraca przebiegła bezproblemowo. Dodatkowo strona została zoptymalizowana pod pozycjonowanie, oraz jest zgodna z wszystkimi standardami. Stosunek jakości do ceny jest bardzo wysoki w związku z powyższym z czystym sumieniem polecam firmę Exee jako kompetentnego wykonawcę serwisów internetowych.
Łukasz Fojtar, Logicolor

Reklama i marketing

Kreatywność, zaangażowanie i odpowiedzialność były zawsze gwarancją rzetelnie wykonanej pracy. Dzięki wykazywanej sumienności oraz dotrzymywaniu terminów firma Exee z powodzeniem realizowała powierzone jej zadania. Duża samodzielność w realizacji projektów czynią firmę Exee idealnym partnerem, głęboko zaangażowanym w działalność naszej firmy.
Damian Pilok, CompLife

Strony WWW

Przy każdym zleceniu firma EXEE służy fachowym doradztwem i kompleksowymi usługami w zakresie promowania naszej marki. Najlepszym dowodem na to jest grono naszych zadowolonych klientów.
Marcin Leśner, DMR
Zapytaj o ofertę
Usługi informatyczne i marketingowe realizujemy dla klientów z całej Polski i zagranicy.
W szczególności: Opole, Kluczbork, Wrocław, Gliwice, Katowice, Częstochowa, Poznań, Bydgoszcz, Warszawa, Kalisz, Łódź, Poznań. Zapraszamy do współpracy!