Contact us
Gwarantujemy sukces każdego projektu!
Zapewniamy kompleksowe wsparcie firmom w celu uzyskania ich rynkowej przewagi nad konkurencją
Doświadczenie, profesjonalizm, pasja...
Ponad 10 lat doświadczenia w branży IT i Marketingu
99% zadowolonych klientów
Stawiamy na jakość i maksymalną skuteczność rozwiązań

LOGOTYPY, WIZYTÓWKI, ULOTKI, FOLDERY


Twój dobry wizerunek jest dla nas priorytetem

Oferujemy bardzo wysokiej jakości usługi poligraficzne. Jak w każdym przypadku tak i w tym nasza oferta zawiera kompleksowy zakres usług związanych z poligrafią. Przygotujemy i dostarczymy Tobie nowoczesne logo lub banner dla Twojej firmy. Zajmujemy się również tworzeniem profesjonalnych katalogów, ulotek, broszur, plakatów i wizytówek.
Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie dlatego nie mamy gotowego cennika. Należy pamiętać, że na cenę końcową wpływa kilka czynników takich jak format, projekt graficzny oraz rodzaj papieru i metoda druku.
Zamawiając u nas decydujesz się na produkty najwyższej jakości, grafika projektowana przez najlepszych specjalistów sprawi, że Twoje materiały reklamowe nabiorą nowego znaczenia. Katalogi i wizytówki inne niż wszystkie. Praktyczne i kreatywne, wyróżniając się z tłumu tworzymy podstawy budowania dobrego wizerunku.


Opinie klientów

Reklama

Agencja interaktywna Exee od ponad 5 lat jest naszym sprawdzonym i godnym zaufania partnerem w biznesie. Świadczą o tym dziesiątki projektów, które zostały wdrożone z sukcesem i zawsze na czas. Potrafią idealnie połączyć nowe technologie z biznesem co w naszym przypadku bezpośrednio przyczyniło się do obniżenia kosztów pracy, zyskania wielu nowych klientów i przewagi nad konkurencją.
Tomasz Szamin, Catrina LTD.

Strony internetowe

Strona internetowa została wykonana rzetelnie, a współpraca przebiegła bezproblemowo. Dodatkowo strona została zoptymalizowana pod pozycjonowanie, oraz jest zgodna z wszystkimi standardami. Stosunek jakości do ceny jest bardzo wysoki w związku z powyższym z czystym sumieniem polecam firmę Exee jako kompetentnego wykonawcę serwisów internetowych.
Łukasz Fojtar, Logicolor

Reklama i marketing

Kreatywność, zaangażowanie i odpowiedzialność były zawsze gwarancją rzetelnie wykonanej pracy. Dzięki wykazywanej sumienności oraz dotrzymywaniu terminów firma Exee z powodzeniem realizowała powierzone jej zadania. Duża samodzielność w realizacji projektów czynią firmę Exee idealnym partnerem, głęboko zaangażowanym w działalność naszej firmy.
Damian Pilok, CompLife

Strony WWW

Przy każdym zleceniu firma EXEE służy fachowym doradztwem i kompleksowymi usługami w zakresie promowania naszej marki. Najlepszym dowodem na to jest grono naszych zadowolonych klientów.
Marcin Leśner, DMR
Zapytaj o ofertę
Usługi informatyczne i marketingowe realizujemy dla klientów z całej Polski i zagranicy.
W szczególności: Opole, Kluczbork, Wrocław, Gliwice, Katowice, Częstochowa, Poznań, Bydgoszcz, Warszawa, Kalisz, Łódź, Poznań. Zapraszamy do współpracy!