Contact us
Gwarantujemy sukces każdego projektu!
Zapewniamy kompleksowe wsparcie firmom w celu uzyskania ich rynkowej przewagi nad konkurencją
Doświadczenie, profesjonalizm, pasja...
Ponad 10 lat doświadczenia w branży IT i Marketingu
99% zadowolonych klientów
Stawiamy na jakość i maksymalną skuteczność rozwiązań

USŁUGI INFORMATYCZNE (IT)


Dostarczamy rozwiązania informatyczne o wysokiej jakości

Przedstawiamy naszą ofertę w zakresie kompleksowego tworzenia stron WWW, sklepów internetowych oraz aplikacji dedykowanych. Specjalizujemy się w całym procesie wdrażania. Przed rozpoczęciem projektu zapewniamy profesjonalne, darmowe doradztwo a kiedy przechodzimy do realizacji wykazujemy się niepowtarzalnym podejściem do klienta oraz profesjonalizmem.

Usługi informatyczne świadczymy w oparciu o najnowsze technologie, wiedzę i doświadczenie. Trzymając się standardów sprawiamy, że nasz produkt jest dopracowany i bezkonkurencyjny.
Strony internetowe tworzymy zgodnie z międzynarodowymi standardami jakości dzięki czemu masz pewność łatwej rozbudowy w przyszłości oraz tego, że Twoja strona WWW będzie doskonale prezentowała się we wszystkich przeglądarkach.
Nie każdy zdaje sobie sprawę z tego, że oryginalny serwis internetowy to dopiero początek budowania dobrego wizerunku w Sieci. Dlatego, kiedy piszemy "tworzenie serwisów www", to mamy na myśli także późniejszy copywriting, pozycjonowanie (SEO) oraz optymalizację pod względem usability. Inaczej mówiąc, poświęcamy wiele czasu aby treść serwisu była czarująca, aby strona była na wysokich pozycjach w wyszukiwarkach a interfejs był jak najprzyjemniejszy w obsłudze.

Oferujemy firmowe strony WWW, wirtualne galerie, fora dyskusyjne, sklepy internetowe, bazy danych i wiele więcej. Jeśli jeszcze nie masz, zarejestrujemy dla Ciebie wybraną domenę (adres internetowy) a następnie zapewnimy odpowiedni serwer i zajmiemy się konfiguracją.

Po skończonej pracy dostarczymy wszystkie pliki na nośniku CD, podłączymy system statystyk abyś dokładnie wiedział kto ogląda Twój serwis a jeśli zechcesz przyjmiemy opiekę nad stroną i będziemy na bieżąco wprowadzać aktualizacje.


Opinie klientów

Reklama

Agencja interaktywna Exee od ponad 5 lat jest naszym sprawdzonym i godnym zaufania partnerem w biznesie. Świadczą o tym dziesiątki projektów, które zostały wdrożone z sukcesem i zawsze na czas. Potrafią idealnie połączyć nowe technologie z biznesem co w naszym przypadku bezpośrednio przyczyniło się do obniżenia kosztów pracy, zyskania wielu nowych klientów i przewagi nad konkurencją.
Tomasz Szamin, Catrina LTD.

Strony internetowe

Strona internetowa została wykonana rzetelnie, a współpraca przebiegła bezproblemowo. Dodatkowo strona została zoptymalizowana pod pozycjonowanie, oraz jest zgodna z wszystkimi standardami. Stosunek jakości do ceny jest bardzo wysoki w związku z powyższym z czystym sumieniem polecam firmę Exee jako kompetentnego wykonawcę serwisów internetowych.
Łukasz Fojtar, Logicolor

Reklama i marketing

Kreatywność, zaangażowanie i odpowiedzialność były zawsze gwarancją rzetelnie wykonanej pracy. Dzięki wykazywanej sumienności oraz dotrzymywaniu terminów firma Exee z powodzeniem realizowała powierzone jej zadania. Duża samodzielność w realizacji projektów czynią firmę Exee idealnym partnerem, głęboko zaangażowanym w działalność naszej firmy.
Damian Pilok, CompLife

Strony WWW

Przy każdym zleceniu firma EXEE służy fachowym doradztwem i kompleksowymi usługami w zakresie promowania naszej marki. Najlepszym dowodem na to jest grono naszych zadowolonych klientów.
Marcin Leśner, DMR
Zapytaj o ofertę
Usługi informatyczne i marketingowe realizujemy dla klientów z całej Polski i zagranicy.
W szczególności: Opole, Kluczbork, Wrocław, Gliwice, Katowice, Częstochowa, Poznań, Bydgoszcz, Warszawa, Kalisz, Łódź, Poznań. Zapraszamy do współpracy!