Contact us
Gwarantujemy sukces każdego projektu!
Zapewniamy kompleksowe wsparcie firmom w celu uzyskania ich rynkowej przewagi nad konkurencją
Doświadczenie, profesjonalizm, pasja...
Ponad 10 lat doświadczenia w branży IT i Marketingu
99% zadowolonych klientów
Stawiamy na jakość i maksymalną skuteczność rozwiązań

SKLEPY INTERNETOWE


Projektujemy strony internetowe, które wprawiają w zachwyt!

Sklepy internetowe stały się pewną codziennością w naszym życiu. Ponad 27% Polaków przyznaje, że robi zakupy w internecie. Jeszcze większa liczba osób twierdzi, że przed zakupem danej rzeczy najpierw sprawdza w internecie opinie innych użytkowników.

Oferujemy tworzenie autorskich sklepów internetowych oraz stawianie sklepów na już istniejących skryptach. E-sklep to przede wszystkim biznes - sklep musi na siebie zarabiać. Jak w każdym biznesie tak i w tym jest wiele czynników odpowiedzialnych za powodzenie lub nie, głównym czynnikiem jest w tym przypadku sam towar jaki oferujemy oraz odpowiednia reklama w internecie. Wiele osób zapomina, że wygląd sklepu internetowego jest już sam w sobie pewnym rodzajem reklamy. Klient widząc grafikę serwisu automatycznie ocenia czy warto w nim dokonać zakupu. W tym jest już nasza rola, zaufaj naszym ekspertom od e-marketingu.

Tworzymy sklepy www, które przyciągają klientów niczym magnes. Dziesiątki możliwości, piękna grafika i proste dokonywanie zakupów to jedne z wielu atutów, które cechują nasze produkty. Już podczas etapu tworzenia sklepu wiemy jakie moduły zaproponować aby zwiększyć sprzedaż bez dodatkowych kosztów. Wyobraź sobie codziennie autobus klientów, którzy zostawiają u Ciebie swoje pieniądze! Nie możliwe? Nasze sklepy cechują się tym, że zarabiają 10 razy więcej!


Opinie klientów

Reklama

Agencja interaktywna Exee od ponad 5 lat jest naszym sprawdzonym i godnym zaufania partnerem w biznesie. Świadczą o tym dziesiątki projektów, które zostały wdrożone z sukcesem i zawsze na czas. Potrafią idealnie połączyć nowe technologie z biznesem co w naszym przypadku bezpośrednio przyczyniło się do obniżenia kosztów pracy, zyskania wielu nowych klientów i przewagi nad konkurencją.
Tomasz Szamin, Catrina LTD.

Strony internetowe

Strona internetowa została wykonana rzetelnie, a współpraca przebiegła bezproblemowo. Dodatkowo strona została zoptymalizowana pod pozycjonowanie, oraz jest zgodna z wszystkimi standardami. Stosunek jakości do ceny jest bardzo wysoki w związku z powyższym z czystym sumieniem polecam firmę Exee jako kompetentnego wykonawcę serwisów internetowych.
Łukasz Fojtar, Logicolor

Reklama i marketing

Kreatywność, zaangażowanie i odpowiedzialność były zawsze gwarancją rzetelnie wykonanej pracy. Dzięki wykazywanej sumienności oraz dotrzymywaniu terminów firma Exee z powodzeniem realizowała powierzone jej zadania. Duża samodzielność w realizacji projektów czynią firmę Exee idealnym partnerem, głęboko zaangażowanym w działalność naszej firmy.
Damian Pilok, CompLife

Strony WWW

Przy każdym zleceniu firma EXEE służy fachowym doradztwem i kompleksowymi usługami w zakresie promowania naszej marki. Najlepszym dowodem na to jest grono naszych zadowolonych klientów.
Marcin Leśner, DMR
Zapytaj o ofertę
Usługi informatyczne i marketingowe realizujemy dla klientów z całej Polski i zagranicy.
W szczególności: Opole, Kluczbork, Wrocław, Gliwice, Katowice, Częstochowa, Poznań, Bydgoszcz, Warszawa, Kalisz, Łódź, Poznań. Zapraszamy do współpracy!