Contact us
Gwarantujemy sukces każdego projektu!
Zapewniamy kompleksowe wsparcie firmom w celu uzyskania ich rynkowej przewagi nad konkurencją
Doświadczenie, profesjonalizm, pasja...
Ponad 10 lat doświadczenia w branży IT i Marketingu
99% zadowolonych klientów
Stawiamy na jakość i maksymalną skuteczność rozwiązań

TWORZENIE PORTALI (CMS)


Automatyczne systemy dla łatwiejszego korzystania

System zarządzania treścią (ang. Content Management System, CMS) jest to aplikacja lub serwis internetowy oparty o mechanizm, pozwalający oddzielić strukturę techniczną od treści strony. Rozwiązanie to stosowane jest przeważnie w serwisach internetowych gdzie konieczne są częste aktualizacje. Wszystkie duże portale internetowe jak i sklepy www posiadają system CMS. Zarządzany jest on z poziomu panelu administracyjnego, który dostarcza odpowiednie narzędzia i możliwości w prostych w obsłudze interfejsach. Dzięki takiemu rozwiązaniu dodanie kolejnego produktu w e-sklepie czy aktualizacja strony firmowej jest banalnie prosta. Redaktorzy dbający o treść serwisów mogą korzystać ze swoich ulubionych narzędzi oraz edytorów tekstowych a następnie w szybki i bezproblemowy sposób, aktualizować zawartość strony bez pomocy osób trzecich.

Oferujemy tworzenie stron www, sklepów oraz innych aplikacji internetowych w oparciu o rozbudowane systemy CMS. Indywidualne podejście do klienta jest strategią naszej firmy dlatego bazujemy głównie na naszych autorskich, oryginalnych rozwiązaniach. Jeżeli zechcesz przedstawimy Tobie listę opcji jakie sugerujemy dodać do Twojego serwisu, jeśli na tej liście nie znajdziesz modułów jakie Cię interesują, stworzymy je dla Ciebie.


Opinie klientów

Reklama

Agencja interaktywna Exee od ponad 5 lat jest naszym sprawdzonym i godnym zaufania partnerem w biznesie. Świadczą o tym dziesiątki projektów, które zostały wdrożone z sukcesem i zawsze na czas. Potrafią idealnie połączyć nowe technologie z biznesem co w naszym przypadku bezpośrednio przyczyniło się do obniżenia kosztów pracy, zyskania wielu nowych klientów i przewagi nad konkurencją.
Tomasz Szamin, Catrina LTD.

Strony internetowe

Strona internetowa została wykonana rzetelnie, a współpraca przebiegła bezproblemowo. Dodatkowo strona została zoptymalizowana pod pozycjonowanie, oraz jest zgodna z wszystkimi standardami. Stosunek jakości do ceny jest bardzo wysoki w związku z powyższym z czystym sumieniem polecam firmę Exee jako kompetentnego wykonawcę serwisów internetowych.
Łukasz Fojtar, Logicolor

Reklama i marketing

Kreatywność, zaangażowanie i odpowiedzialność były zawsze gwarancją rzetelnie wykonanej pracy. Dzięki wykazywanej sumienności oraz dotrzymywaniu terminów firma Exee z powodzeniem realizowała powierzone jej zadania. Duża samodzielność w realizacji projektów czynią firmę Exee idealnym partnerem, głęboko zaangażowanym w działalność naszej firmy.
Damian Pilok, CompLife

Strony WWW

Przy każdym zleceniu firma EXEE służy fachowym doradztwem i kompleksowymi usługami w zakresie promowania naszej marki. Najlepszym dowodem na to jest grono naszych zadowolonych klientów.
Marcin Leśner, DMR
Zapytaj o ofertę
Usługi informatyczne i marketingowe realizujemy dla klientów z całej Polski i zagranicy.
W szczególności: Opole, Kluczbork, Wrocław, Gliwice, Katowice, Częstochowa, Poznań, Bydgoszcz, Warszawa, Kalisz, Łódź, Poznań. Zapraszamy do współpracy!