Contact us
Gwarantujemy sukces każdego projektu!
Zapewniamy kompleksowe wsparcie firmom w celu uzyskania ich rynkowej przewagi nad konkurencją
Doświadczenie, profesjonalizm, pasja...
Ponad 10 lat doświadczenia w branży IT i Marketingu
99% zadowolonych klientów
Stawiamy na jakość i maksymalną skuteczność rozwiązań

SPOTY REKLAMOWE I POSTPRODUKCJA


Tworzymy filmy, które jakością dorównują kinowym superprodukcjom

Jeżeli potrzebujesz profesjonalnego filmu lub pomocy w zakresie postprodukcji, nawiąż współpracę z nami, już teraz! Zapewnimy Ci kompleksowe wsparcie oraz stworzymy film, który jakością będzie dorównywał kinowym superprodukcjom.

Posiadamy bardzo wysokiej jakości sprzęt filmujący (np. kamery Sony FS-100, Full HD, pełna klatka), profesjonalne akcesoria (tj. stabilizatory obrazu, statywy, krany itp.) oraz pracujemy na tych samych programach co najwięksi światowi producenci filmowi. Co więcej posiadamy profesjonalne studio, bazę zawodowych aktorów oraz niezbędne w tej branży kontakty i doświadczenie.

W naszej ofercie znajdziesz między innymi:
  • Filmy promocyjne firm / miast / osób
  • Spoty reklamowe (TV, Galerie handlowe, Ekrany LED)
  • Teledyski
  • Filmy okolicznościowe
  • Wideoprezentacje


Opinie klientów

Reklama

Agencja interaktywna Exee od ponad 5 lat jest naszym sprawdzonym i godnym zaufania partnerem w biznesie. Świadczą o tym dziesiątki projektów, które zostały wdrożone z sukcesem i zawsze na czas. Potrafią idealnie połączyć nowe technologie z biznesem co w naszym przypadku bezpośrednio przyczyniło się do obniżenia kosztów pracy, zyskania wielu nowych klientów i przewagi nad konkurencją.
Tomasz Szamin, Catrina LTD.

Strony internetowe

Strona internetowa została wykonana rzetelnie, a współpraca przebiegła bezproblemowo. Dodatkowo strona została zoptymalizowana pod pozycjonowanie, oraz jest zgodna z wszystkimi standardami. Stosunek jakości do ceny jest bardzo wysoki w związku z powyższym z czystym sumieniem polecam firmę Exee jako kompetentnego wykonawcę serwisów internetowych.
Łukasz Fojtar, Logicolor

Reklama i marketing

Kreatywność, zaangażowanie i odpowiedzialność były zawsze gwarancją rzetelnie wykonanej pracy. Dzięki wykazywanej sumienności oraz dotrzymywaniu terminów firma Exee z powodzeniem realizowała powierzone jej zadania. Duża samodzielność w realizacji projektów czynią firmę Exee idealnym partnerem, głęboko zaangażowanym w działalność naszej firmy.
Damian Pilok, CompLife

Strony WWW

Przy każdym zleceniu firma EXEE służy fachowym doradztwem i kompleksowymi usługami w zakresie promowania naszej marki. Najlepszym dowodem na to jest grono naszych zadowolonych klientów.
Marcin Leśner, DMR
Zapytaj o ofertę
Usługi informatyczne i marketingowe realizujemy dla klientów z całej Polski i zagranicy.
W szczególności: Opole, Kluczbork, Wrocław, Gliwice, Katowice, Częstochowa, Poznań, Bydgoszcz, Warszawa, Kalisz, Łódź, Poznań. Zapraszamy do współpracy!